Hakkımızda

iklimburada.com bir Morzon Teknoloji A.Ş iştirakidir. 2010 yılında kurulan firmamız havalandırma, ısıtma, soğutma ürünleri ve sistemleri tedarikçisidir. Endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller, alışveriş ve ticaret merkezleri, konutlar ve daha birçok yaşam alanı için verimli, ekonomik ve uzun ömürlü hava koşullandırma ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır. Isıtma, Soğutma ve Havalandırma cihazları İthalat, Satış ve Satış sonrası hizmetleri alanlarında da faaliyet göstermekte olan firmamız , sektörün lider kuruluşlarından biri olma yolunda ilerlemektedir

Neden Biz?
Morzon, geniş ürün yelpazesiyle sektörde paket tip çözümler sunarak, en iyiye en kolay şekilde ulaşmanızı sağlar.
Ürün yelpazesindeki ürünlerin yanısıra özel tasarladığı ürünler ile de enerji verimliliğini desteklerken ürün fiyatlarının daha ekonomik olmasını sağlamıştır. Çalışmalarımıza geniş bir bakış açısıyla yaklaşarak, ekonomik , verimli ve uzun ömürlü ürünleri sizlere optimum fiyatlarla sunmak ana hedefimizdir.

1000’in üzerinde ürün modelinin ürün yelpazemizde olması, müşterilerimizin ürün tedariklerini tek bir noktadan MORZON dan yapmalarını, zaman ve ödeme planlarını düzene sokmalarını sağlar.

Morzon Teknoloji A.Ş
Orta Mah. Marifet Sk. No:4 Work Center Plaza Kat:3 Kartal İstanbul Türkiye

E-mail: info@morzon.com

error: Content is protected !!